+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumacz przysięgły angielskiego

Firma NSGroup aktywnie działa na rynku usług tłumaczeniowych od wielu lat, cały czas ciesząc się zaufaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia, zarówno dla osób prywatnych jak i wszelkich instytucji, na prawie wszystkie języki świata. Jednym z głównych obszarów naszej działalności są tłumaczenia przysięgłe, na które zapotrzebowanie cały czas wzrasta.

Język angielski należy do indoeuropejskiej grupy językowej i jest jednym z najbardziej popularnych i najczęściej używanych języków świata. Dla ok. 328 milionów ludzi jest językiem ojczystym. Jednak, mimo tak powszechnej znajomości języka angielskiego, stale istnieje zapotrzebowanie na jego tłumaczenie. W związku z czym usługi specjalistów, takich jak przysięgły tłumacz języka angielskiego, stają się niezbędne.

Firma NSGroup, wiedząc jak ważne dla jakości tłumaczenia są umiejętności i wiedza osób, które je wykonują, zrzesza jedynie najlepszych w swej dziedzinie tłumaczy. Każdy, pracujący u nas tłumacz przysięgły angielskiego, posiada wysokie kwalifikacje i wiedzę zdobytą na najlepszych uczelniach świata. Także długoletnia praktyka zawodowa w różnorodnych instytucjach międzynarodowych daje gwarancję, że wykonany przekład będzie najwyższej jakości.

Bardzo ważnym czynnikiem, wpływającym na poziom tłumaczenia, są również umiejętności językowe, które posiada tłumacz przysięgły. Angielski jest językiem obowiązującym w wielu państwach, z których pochodzą nasi tłumacze. Stałe obcowanie z językiem angielskim sprawia, że native speakerzy władają nim w sposób perfekcyjny. Również znajomość języka polskiego na bardzo wysokim poziomie pozwala na tworzenie profesjonalnych tłumaczeń polsko-angielskich, jak również angielsko-polskich.

Tłumaczenia przysięgłe są jednym z najbardziej specyficznych rodzajów tłumaczeń. W związku z tym, że dotyczą bardzo ważnych dokumentów, muszą spełniać określone wymogi formalne. Jest to szczególnie ważne podczas tworzenia przekładów dotyczących specjalistycznych dziedzin.

Każdy obszar wiedzy posiada swoją terminologię, której prawidłowe przetłumaczenie decyduje o poprawności translacji. Dlatego też każdy tłumacz przysięgły angielskiego, oprócz studiów językowych, zdobył także kwalifikacje w określonej dziedzinie, dzięki czemu może podejmować się tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Aby ułatwić i usprawnić pracę, stworzyliśmy specjalne bazy terminologiczne, z których korzysta podczas translacji tłumacz przysięgły. Język angielski, jak wszystkie inne języki, posiada terminy charakterystyczne tylko dla niego. Dlatego też takie rozwiązania mają znaczący wpływ na jakość i wydajność pracy.

Zawód, jaki wykonuje tłumacz przysięgły angielskiego, jest bardzo trudny i wymagający. Dlatego tylko najlepsi mogą uzyskać taki tytuł. Trzeba pamiętać, że zdanie egzaminu państwowego i uzyskanie wszystkich uprawnień to długa i ciężka droga, która jest dopiero początkiem prawdziwej pracy tłumacza i zdobywania doświadczenia, które jest niezbędne, aby stać się fachowcem w tej dziedzinie.

W przypadku tłumaczeń przysięgłych konieczna jest także znajomość prawa i wszystkich wymogów, jakie muszą spełniać takie przekłady. Każdy tłumacz przysięgły angielskiego, oprócz translacji samej treści, dokonuje tłumaczenia wszystkich adnotacji, pieczęci itp., obecnych na dokumencie.

Firma NSGroup w swoich działaniach, oprócz doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy, stawia na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Z racji tego, że każde tłumaczenie jest inne, po dokładnej analizie przydzielamy je w taki sposób, aby mógł je wykonać najodpowiedniejszy do tego tłumacz przysięgły angielskiego. Po ukończonej translacji tłumaczenie poddawane jest sprawdzeniu i ewentualnej korekcie, co eliminuje możliwość jakichkolwiek błędów. Dzięki takiej metodzie pracy jesteśmy w stanie w sposób dokładny i prawidłowy wykonać zlecone nam tłumaczenie przysięgłe.

W specyfikę pracy tłumacza przysięgłego wpisany jest także obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że żadna z informacji zawartych w dokumentach, podlegających tłumaczeniu, nie zostanie ujawniona. Ponadto korzystamy także z nowoczesnych systemów ochrony danych, które są dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa.

Firma NSGroup, dzięki ogromnemu doświadczeniu i najlepszym fachowcom, wypracowała metody pracy, które sprawiają, że proces tłumaczenia przebiega szybko i efektownie. Mając na uwadze jakość tłumaczeń, stale dbamy o rozwój naszych pracowników, aby ich wiedza i kompetencje były na najwyższym poziomie. Oprócz wykwalifikowanej kadry, przywiązujemy dużą uwagę także do strony graficznej dokumentów. Nowoczesne programy, z których korzysta tłumacz przysięgły angielskiego, pozwalają w taki sposób formatować tekst, aby był on jak najbardziej atrakcyjny wizualnie.

Zakres naszych działań obejmuje cały kraj. Proponujemy tłumaczenia przysięgłe zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Współpracując z zagranicznymi partnerami, czy też biorąc udział w ważnych spotkaniach, warto skorzystać z usług, jakie świadczy tłumacz przysięgły. Język angielski, będąc tak popularnym, stał się jednym z głównych obszarów naszej działalności.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+