+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumacz polsko-ukraiński

 • Tłumaczenie z języka ukraińskiego na język polski
 • Tłumaczenie z języka polskiego na język ukraiński

Tłumaczenia to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się dziedzin komunikacji językowej. Wraz z globalizacją i wzrostem współpracy z zagranicznymi partnerami, cały czas wzrasta zapotrzebowanie na translację w różnych językach.

Tłumacz polski ukraiński

Firma NSGroup, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuje szeroki zakres usług z tym związanych. Pracują u nas najlepsi w swej dziedzinie tłumacze rozmaitych języków, w tym coraz częściej poszukiwany - tłumacz polsko-ukraiński.

Język ukraiński należy do grupy języków wschodniosłowiańskich i jest silnie powiązany z językiem rosyjskim, białoruskim, a także polskim. To właśnie z naszego języka pochodzi ok.14% słownictwa, które jest częścią języka ukraińskiego. W związku z tym, że obecnie ponad 47 mln ludzi posługuje się tym językiem, tłumacz ukraińskiego wydaje się niezbędny. Język ukraiński charakteryzuje się przede wszystkim specyficznym sposobem jego zapisu, tzn. przy pomocy cyrylicy. Może to powodować trudności w jego nauce i zrozumieniu. Dlatego też tak ważne jest, aby tłumacz polsko-ukraiński w sposób doskonały znał ten język, jak również wszystkie jego specyficzne cechy i występujące w nim wyjątki.

Zdając sobie sprawę z tego, że język ukraiński jest jednym z najtrudniejszych języków w Europie, zebraliśmy najlepszych fachowców w tym zakresie, dając tym samym gwarancję najwyższej jakości tłumaczeń. Każdy tłumacz polsko-ukraiński, pracujący w naszej firmie, posiada odpowiednie wykształcenie i umiejętności, niezbędne do wykonywania profesjonalnych tłumaczeń.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, to gwarancja skuteczności i najwyższej jakości tłumaczenia. Ukraiński, będąc językiem trudnym, wymaga szczególnej uwagi podczas jego przekładania. Dokładność, doskonała znajomość języka, a także wymaganej terminologii, to podstawy na jakich tłumacz polsko-ukraiński dokonuje translacji.

Najlepszą gwarancją znajomości języka jest używanie go na co dzień już od najmłodszych lat. W związku z tym, że nasi tłumacze pochodzą z obszarów, gdzie ludność posługuje się językiem ukraińskim, w sposób bezbłędny wykonują każde tłumaczenie. Ukraiński tłumacz, będący native speakerem to jeden z głównych powodów, dla których firma NSGroup budzi zaufanie klientów.

Istotny jest także fakt, że każdy - tworzący naszą firmę - tłumacz ukraińskiego, posiada długoletnie doświadczenie, co pozwoliło na dokładne poznanie specyfiki wszystkich rodzajów tłumaczeń. Każda kolejna translacja, jaką podejmuje tłumacz polsko-ukraiński, poszerza jego wiedzę i praktykę zawodową.

Praca nad tłumaczeniami wymaga często dodatkowych kompetencji i umiejętności, dostosowanych do konkretnego typu tłumaczenia. Ukraiński przekład, będąc przedmiotem różnych dziedzin wiedzy, jest dokonywany przez fachowców posiadających specjalistyczne wykształcenie. Inaczej będą wyglądały tłumaczenie wykonane prze tłumacza polsko-ukraińskiego z zagadnień technicznych, a inaczej z medycznych. Każda branża posiada specyficzną terminologię, którą tłumacz ukraińskiego musi znać, aby tłumaczenie było wykonane profesjonalnie.

Polsko ukraiński tłumacz On-Line pozwoli ci wykonać tłumaczenie tekstu, pojedynczych zdań lub wyrazów absolutnie za darmo - skorzystaj już teraz.

Oprócz doświadczenia i wiedzy, jaką posiada każdy tłumacz polsko-ukraiński, ważny jest także fakt, że korzystają oni z najnowszego oprogramowania. Nowoczesne technologie zarówno w zakresie edycji, oprawy graficznej czy też baz terminologicznych, zapewniają najwyższe standardy tłumaczeń.

Tłumacz polsko ukraiński polski

Jako, że często zlecane są nam tłumaczenia urzędowych czy innych ważnych dokumentów, pracują u nas najlepsi tłumacze przysięgli. Ze względu na specyfikę takich przekładów, przysięgły tłumacz ukraińskiego musi posiadać dodatkowe uprawnienia, a także znać słownictwo i systemy prawne. Jest to konieczne do wykonania tłumaczenia w sposób prawidłowy, zgodny z oryginalnym dokumentem i wymogami formalnymi.

Firma NSGroup dzięki długoletniej praktyce i najwyższej klasy specjalistom, jest liderem na polskim rynku komunikacji językowej. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, cały czas inwestujemy w rozwój naszych tłumaczy, jak również w najnowsze rozwiązania techniczne technologiczne. Doskonała organizacja, poufność i indywidualne podejście to gwarancja najwyższej jakości usług.

 

Nasi tłumacze języka ukraińskiego specjalizują się w następujących dziedzinach tematycznych:

Tłumaczenia techniczne z języka ukraińskiego, a także na język ukraiński:

 • tłumaczenie katalogów, opisów technicznych, dokumentacji projektowej;
 • tłumaczenie tekstów z branży telekomunikacyjnej, budowy maszyn, techniki i nowoczesnych technologii;
 • tłumaczenie dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) i innych towarzyszących dokumentów technicznych;
 • tłumaczenie tekstów z branży budownictwa, technologii budowlanych, wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej i gazu, przemysłu chemicznego;
 • tłumaczenie tekstów naukowych i naukowo-technicznych.

Tłumaczenia medyczne z języka ukraińskiego lub na język ukraiński:

 • tłumaczenie dokumentacji farmaceutycznej: ulotki, dozowanie preparatów leczniczych, tekstów biochemicznych;
 • tłumaczenie dokumentacji medycznej, instrukcji obsługi wyposażenia medycznego, instrukcji zastosowania preparatów leczniczych;
 • tłumaczenie medycznych artykułów naukowych, literatury medycznej naukowo-popularnej: przeglądów, monografii, dysertacji, poradników, instrukcji, pomocy naukowych dla lekarzy.

Tłumaczenia prawne z języka ukraińskiego oraz na język ukraiński:

 • tłumaczenie umów handlowych, kontraktów, statutów, upoważnień, porozumień, dokumentacji bankowej, audytów prawnych, memorandów;
 • tłumaczenie dokumentów podatkowych, dokumentów organizacyjnych, decyzji sądowych, licencji i certyfikatów, dokumentacji osobistej i rzeczowej (certyfikatów, protokołów prób, informacji i świadectw);
 • tłumaczenie ofert, zgłoszeń i opisów przetargowych, biznesplanów i innej dokumentacji prawnej;
 • tłumaczenie dokumentacji założycielskiej.

Tłumaczenie tekstów o tematyce ekonomicznej i bankowej z języka ukraińskiego lub na język ukraiński:

 • tłumaczenie sprawozdawczości finansowej i księgowej;
 • tłumaczenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sprawozdań audytorskich, badań marketingowych, planów finansowych, faktur, zapytań, zgłoszeń, weksli, tekstów o tematyce reklamowej;
 • tłumaczenie upoważnień, korespondencji, artykułów ekonomicznych.

Tłumaczenia artystyczne i literackie z języka ukraińskiego lub na język ukraiński:

 • tłumaczenie listów, przemówień publicznych, materiałów reklamowych, książek, artykułów, list dialogowych filmów;
 • tłumaczenie materiałów drukowanych, tekstów programów radiowych, telewizyjnych i wiadomości agencji informacyjnych.

Inne obszary tematyczne i usługi tłumaczeniowe z języka ukraińskiego oraz na język ukraiński:

 • tłumaczenie tekstów z przemysłu spożywczego;
 • lokalizacja programów komputerowych, stron www, gier komputerowych; tłumaczenie audio i wideo materiałów;
 • tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego lub na język ukraiński;
 • redakcja i korekta tekstów o dowolnej tematyce.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+