+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumacz języka rosyjskiego – postaw na profesjonalizm renomowanych biur!

Potrzebne Ci tłumaczenie na rosyjski i nie wiesz do kogo się zwrócić? Nic w tym dziwnego, setki ofert pojawiających się internecie nie ułatwią poszukiwań zdezorientowanym klientom. Co rusz jakiś tłumacz języka rosyjskiego poleca swoje usługi, a liczba powstających biur tłumaczeń nie przestaje zadziwiać. Co wybrać? My polecamy profesjonalne biura specjalizujące się tylko i wyłącznie w tłumaczeniach. Dlaczego?

Profesjonalna kadra!

Żadna uznana firma komunikacji językowej nie pozwoli sobie na utratę reputacji z powodu niewykwalifikowanej kadry. Tłumacz rosyjskiego podejmuje się w swojej pracy różnego rodzaju zadań, nie tylko tłumaczeń prostych tekstów, ale także realizacji specjalistycznych przekładów, obciążonych szczególnie dużą odpowiedzialnością, dlatego też tak ważne jest merytoryczne przygotowanie do pracy.

Sprawdź cennik tłumaczeń języka rosyjskiego

Nie wystarczy doskonała znajomość języka - fachowe tłumaczenie rosyjskiego wymaga odpowiedniego wykształcenia, znajomości zasad przekładu, a także specyfiki kultury rosyjskiej. Tego wszystkiego nie uczą na studiach językowych, dlatego też profesjonalne biura stawiają przede wszystkim na praktykę. Wyjazdy zagraniczne, szkolenia i wszystko to, co robi tłumacz języka rosyjskiego, aby podnieść swoje kwalifikacje, procentuje w wysokiej jakości tłumaczeniach i liczbie zadowolonych klientów.

Szeroki zakres usług!

Tym co daje największą przewagę firmom językowym nad indywidualnymi tłumaczami jest z pewnością różnorodność oferty. Jeden tłumacz rosyjskiego nie jest w stanie wykonać każdego rodzaju tłumaczenia, a jeżeli tak mówi – uciekajcie jak najdalej. Każdy typ przekładu charakteryzuje się innymi właściwościami i wymaga od tłumacza określonej specjalizacji. Jako że biura zatrudniają zazwyczaj więcej niż jednego specjalistę, mogą zaoferować o wiele szerszą ofertę usług niż indywidualny tłumacz. Rosyjski przekładany jest zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej, a także na płaszczyźnie tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych. Profesjonalne firmy kompletują zespół tłumaczy tak, aby sprostać wymaganiom każdego klienta, a tłumaczenie na rosyjski traktują nie jak mechaniczny przekład jednego języka na drugi, ale jako kompleksową usługę umożliwiającą międzynarodową komunikację.

Atrakcyjne ceny!

Zróżnicowanie cen na rynku usług tłumaczeniowych jest duże - wystarczy przejrzeć ofertę kilku firm, aby przekonać się, że nie ma jednej ceny za tłumaczenie. Rosyjski zalicza się do języków tzw. pierwszej grupy językowej, co oznacza, że w porównaniu do innych języków, cena jego przekładu nie jest wygórowana, choć użycie tego określenia z pewnością nie pasuje do cennika wszystkich firm. Od czego więc zależy, ile tłumacz języka rosyjskiego policzy za swoje usługi? Przede wszystkim od rodzaju tłumaczenia.

Tak jak w każdej innej branży, im trudniejsza, bardziej pracochłonna i wymagająca wyższych kompetencji usługa, tym większa jej cena. Przekładając to na płaszczyznę tłumaczeń, specjalistą, za świadczenia którego zapłacimy najwięcej jest tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Tytuł przysięgły nie tylko daje tłumaczowi specjalne uprawnienia, ale przede wszystkim jest potwierdzeniem najwyższej wiedzy i umiejętności, a to jak wiadomo kosztuje. Niewiele mniej przyjdzie nam zapłacić za tłumaczenia specjalistyczne, czyli te z branży medycznej, technicznej, informatycznej itd. oraz za przekłady ustne, zwłaszcza symultaniczne.

Najtańszą usługą pozostają tłumaczenia pisemne zwykłych tekstów, głównie z powodu niskiego stopnia ich skomplikowania. Oprócz rodzaju tłumaczenia, ceny będą zależeć od strategii, jaką przyjęło dane biuro tłumaczeń. Rosyjski przekład oferowany przez profesjonalne biura często jest tańszy niż w małych, kilku lub jednoosobowych firmach.

Poświęcając chwilę na analizę ofert cenowych, przekonasz się, że wysokiej jakości przekład wcale nie musi rujnować Twojej kieszeni.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+