+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumaczenie rosyjskiego

Profesjonalne tłumaczenie na rosyjski: cena, jakość, doświadczenie!

Właśnie za to jesteśmy doceniani przez naszych klientów!

Tłumaczenie rosyjskiego - cena

Usługi tłumaczeniowe to bardzo rozległy obszar działalności, począwszy od najprostszych tłumaczeń piosenek, na przekładach przysięgłych kończąc. Każde zlecane nam tłumaczenie jest inne, dlatego też stawiamy na indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu najwyższa jakość to podstawowa cecha, charakteryzująca nasze tłumaczenie na rosyjski. Cena poszczególnych przekładów również nie jest taka sama, i zależy od wielu czynników: objętości dokumentacji, zleconych terminów realizacji, tematyki tekstu, konieczności wydruku gotowych dokumentów, i wielu innych.

Dbałość o klienta, umiarkowana cena, krótkie terminy realizacji zamówień i ich stała jakość - to powody, dla których klienci zlecają nam tłumaczenie z polskiego na rosyjski, a cena jaką proponujemy Państwu za nasze usługi, to wynik wyłącznie optymalizacji procesu tłumaczenia, a nie zatrudniania niewykwalifikowanych i tym samym tanich tłumaczy.

Cennik tłumaczeń pisemnych z języka rosyjskiego i na język rosyjski (NETTO)

  OptimumProPremium
z Rosyjskiego na Polski od 28 zł/str od 42 zł/str od 59 zł/str
z Polskiego na Rosyjski od 29 zł/str od 44 zł/str od 62 zł/str
na Rosyjski NATIVE od 29 zł/str od 44 zł/str od 62 zł/str

Jedna strona rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami

Cennik tłumaczeń przysięgłych języka rosyjskiego

 

Co jeszcze warto wiedzieć o cenie tłumaczeń polsko rosyjskich?

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na wartość przekładów jest tematyka, której dotyczy dane tłumaczenie na rosyjski. Cena translacji krótkiego tekstu artystycznego będzie znacznie niższa, niż w przypadku tłumaczeń technicznych, co związane jest z ich specyfiką. Im bardziej złożona problematyka, tym trudniejszy jest proces tłumaczenia. Tematyka tekstu wiąże się także bezpośrednio z wyborem odpowiedniego specjalisty. Każdy typ dokumentacji wymaga innych kwalifikacji tłumacza, a także udziału w zleceniu dodatkowych fachowców: redaktorów, menadżerów projektu czy grafików, których praca znacząco wpływa na to jakiej jakości jest końcowe tłumaczenie na rosyjski. Cena będzie więc zależała zarówno od objętości i złożoności przekładu, jak i od ilości oraz specjalizacji fachowców realizujących zamówienie.

Cena tłumaczenie rosyjskiego

NSGroup oferuje każdego rodzaju tłumaczenia w języku rosyjskim, przy czym koszt usługi, niezależnie od jej typu, jest najkorzystniejszy na rynku! Wykonujemy przekłady dokumentacji osób prywatnych, firm i instytucji, tłumaczenia umów, różnorodnych aktów prawnych oraz dokumentów ekonomicznych, medycznych, marketingowych i wiele innych.

Jedną z największych zalet NSGroup, która daje nam przewagę nad innymi biurami tłumaczeniowymi, jest realizacja nawet najbardziej złożonych zamówień w ustalonych przez Państwa terminach, przy bardzo korzystnych i elastycznych cenach. Oprócz tego zapewniamy indywidualną konsultację dla każdego klienta, która pozwala odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz omówić szczegóły dotyczące tego, jak ma wyglądać tłumaczenie na język rosyjski. Cena również ustalana jest na początku naszej współpracy, dzięki czemu nie musicie się martwić o zawyżone koszty usługi. Taka praktyka czyni tłumaczenie polsko-rosyjskie maksymalnie wygodnym dla zleceniodawcy i idealnym pod względem zależności ceny i jakości.

Zaufaj naszemu doświadczeniu- wybierz profesjonalne tłumaczenie w języku rosyjskim!

Tłumaczenie na rosyjski cena

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia z języka lub na język rosyjski skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub korzystając z formularza na naszej stronie www (zakładka kontakty). Nasz konsultant omówi z Tobą każdy szczegół naszej współpracy, a także zaproponuje taki wariant usług, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Dodatkowo, jeżeli projekt wymaga długoterminowej współpracy, nasza firma przydzieli Ci osobistego menadżera, który będzie czuwał na każdym etapem procesu, w którym powstanie profesjonalne tłumaczenie na rosyjski. Cena będzie dopasowana indywidualnie do Twojego zamówienia!

UWAGA! Rozumiemy, że istnieje mnóstwo możliwości w poszukiwaniu biura tłumaczeń. Możecie je znaleźć zarówno w drukowanym poradniku, przez szeroko pojętą reklamę, za pomocą Internetu lub też powierzyć przekład prywatnej osobie. Należy jednak pamiętać, że każdy z tych wariantów posiada swoje plusy i minusy. My oferujemy Wam bezpłatną konsultację w zakresie ofert na tłumaczenie z rosyjskiego na polski. Cena jaką oferują Wam biura tłumaczeń może być zupełnie nieadekwatna do jakości, dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto skorzystać z porady specjalistów. To nic nie kosztuje, a daje możliwość wybrania usług firmy, która oferuje najbardziej korzystne tłumaczenie na j. rosyjski. Cena za przekłady może się znacznie różnić, dlatego też jeżeli wariant znalezionej przez Was oferty okaże się ciekawszy, my postaramy się zaproponować lepsze rozwiązanie.

Wszyscy specjaliści NSGroup troszczą się o każdego klienta, a najważniejszy cel jaki im przyświeca, to osiągnięcie takiego rezultatu jaki oczekuje klient powierzając nam tłumaczenie na rosyjski. Cena powinna być przystępna, a przy tym tłumaczenie musi spełniać najwyższe standardy jakości. I właśnie to wszystko znajdziecie u nas!

Zapisz

Zapisz

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+