+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumaczenie polsko-kazachskie

Jeżeli potrzebne Ci jest tłumaczenie polsko-kazachskie, to trafiłeś w dobre miejsce. Jesteśmy firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w zakresie komunikacji językowej, a nasze tłumaczenia doceniane są przez największe firmy i osoby prywatne. Doskonale znamy potrzeby dzisiejszego rynku, dlatego też przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę językową. Tłumacz języka kazachskiego to specjalista, którego w Polsce na dzień dzisiejszy można ze świecą szukać – u nas pracują najlepsi.

Cennik (NETTO) tłumaczeń z języka kazachskiego lub na język kazachski w promocji

  Nowa cenaStara cena
Dokumenty zwykłe i urzędowe 70 114
Strony internetowe
70 119
Dokumentacja techniczna
70 140
Dokumenty medyczne
95 160
Inne usługi związane z rynkiem kazachstańskim
 ☎ -

ZAMÓW bezpłatną wycenę!

Podstawową jednostką wyceny kosztów tłumaczenia jest strona obliczeniowa -1500 znaków ze spacjami.

Cena za stronę tłumaczenia zależy od wielu czynników: czasu realizacji zamówienia, objętości, tematyki. Oferujemy jedne z najniższych cen tłumaczeń pisemnych na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Gwarantujemy brak ukrytych opłat!

Usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych to domena naszej działalności. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość usług.

 

Zobacz także: Rejestracja firm w Kazachstanie


 

Tłumacz kazachskiego NSGroup

Tłumaczenia kazachskiego

Chcąc zapewnić Państwu najwyższej jakości tłumaczenie polsko kazachskie wybraliśmy do naszego zespołu najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Pomimo tego, że kazachski jest językiem mało popularnym, to są ludzie, dla których jego nauka przerodziła się w pasję, a później stała się impulsem do wyboru drogi zawodowej – to właśnie usługi takich fachowców oferujemy. Zadbaliśmy o to, aby tłumacz języka kazachskiego pracujący w NSGroup posiadał nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale mógł poszczycić się także bogatym doświadczeniem zawodowym, szeroką wiedzą w dziedzinie tłumaczeń, jak również umiejętnością współpracy z klientem.

Wybierając nasze usługi możecie mieć pewność, że Waszym zleceniem zajmie się nie przypadkowy amator, ale profesjonalny tłumacz. Kazachski przekład realizowany jest w wielu formach, a nasi specjaliści przygotowani są pracy na każdej płaszczyźnie tłumaczeń.

Język kazachski w pigułce

Tłumaczenie polsko-kazachskie

Językiem kazachskim należącym do grupy kipczackiej języków tureckich posługuje się obecnie ok. 8,3 mln osób na świecie, z czego większość to osoby zamieszkujące Kazachstan. Język uznany w tym kraju za urzędowy, używany jest także przez ludność Chińskiej Republiki Ludowej, Uzbekistanu, Rosji, Mongolii czy też Turcji. Korzenie języka kazachskiego sięgają aż XV wieku, chociaż jego literacka odmiana zaczęła tworzyć się dopiero w wieku XVIII.

Szereg wydarzeń historycznych spowodował wyniszczenie kultury i języka narodu kazachskiego, a odrodzenie przypada na rok 1991 będący rokiem odzyskania przez Kazachstan niepodległości. Obecnie kazachski, mimo że jest dopiero drugim, zaraz po rosyjskim, używanym w kraju językiem, to spełnia wszystkie funkcje języka państwowego, a przez wzgląd na postępującą dziś współpracę międzynarodową tłumacz kazachsko-polski staje się poszukiwanym fachowcem.

Jakie tłumaczenia oferujemy

Tłumaczenie kazachskie

Tłumacz kazachsko-polski NSGroup wykonuje tłumaczenia z języka polskiego na kazachski i z kazachskiego na język polski w formie pisemnej i ustnej. Oferujemy przekłady tekstów z rozmaitych dziedzin, w tym branż specjalistycznych. Tłumaczenie z kazachskiego w zależności od formy przekładu realizowane jest według innych standardów, jednak zawsze z zachowaniem najwyższej jakości usług, co możliwe jest dzięki wysokim kwalifikacjom, jakie posiada każdy nasz tłumacz. Kazachski język ze względu na swoją specyfikę może być tłumaczony jedynie przez doświadczonych i odpowiednio wykształconych specjalistów, zwłaszcza jeżeli mowa o najtrudniejszych tłumaczeniach tj. przekłady symultaniczne czy przysięgłe. Tłumaczenie polsko kazachskie realizowane w formie pisemnej w zależności od tematyki odznacza się innym stopniem skomplikowania, przy czym generalnie należy one do najtańszych przekładów, z wyłączeniem tekstów specjalistycznych.

Tłumaczenia kazachskie polskie

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku tłumaczeń ustnych. Oferowane przez nasz przekłady symultaniczne i konsekutywne różnią się nie tylko ceną, ale przede wszystkim techniką realizacji. Symultaniczne tłumaczenie z kazachskiego na polski i na odwrót uznawane jest za najtrudniejsze, a jednocześnie najbardziej efektowne, zwłaszcza jeżeli mowa o środowisku konferencyjnym. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu tłumacz może swobodnie tłumaczyć przy wszelkiego rodzaju konferencjach, sympozjach czy spotkaniach na szczeblu międzynarodowym. Dźwiękoszczelne kabiny dają możliwość tłumaczenia w czasie równoległym z mową oratora, co przekłada się na czas i jakość przekładu, jednak należy pamiętać, że wykorzystanie fachowego wyposażenia i specyfika takiego tłumaczenia wpływają na wyższą cenę przekładu.

Zdecydowanie tańszą opcją są tłumaczenia konsekutywne, które przy wyborze odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty, mogą być równie skuteczne. Przygotowując dla Państwa tak szeroką ofertę usług na tłumaczenie polsko kazachskie dołożyliśmy wszelkich starań, aby mogło być one tworzone na najwyższym poziomie z zachowaniem korzystnych cen. Niezależnie od formy przekładu zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. 

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+