+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Poufność

Nigdy dane nie były tak chronione jak dziś. Od 2007 roku wprowadziliśmy nowoczesny system ochrony danych, polegający na połączeniu zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych. Ciągle go rozwijamy i doskonalimy, dlatego mogą Państwo zaufać naszemu profesjonalnemu podejściu do bezpieczeństwa informacji – firma NSGroup to technologiczny lider w swojej branży.poufność w tłumaczeniach

  1. Firma NSGroup przetwarza dane wyłącznie w celu realizacji zobowiązań w zakresie świadczenia usług, wynikających z zobowiązań zawartych w umowie między klientem a firmą NSGroup.
  2. Firma NSGroup nie upublicznia danych swoich klientów i nie przekazuje ich osobom trzecim, z wyjątkiem sytuacji koniecznych do realizacji zobowiązań NSGroup (podwykonawcy lub przypadki przewidziane obowiązującym prawem).
  3. W szczególnych okolicznościach firma NSGroup może zwrócić się z prośbą o przekazanie dodatkowych informacji niezbędnych do realizacji podjętych zobowiązań. Także te dodatkowe informacje objęte są polityką poufności, podobnie jak informacje podstawowe.
  4. Dane źródłowe oraz wyniki pracy są przechowywane na odrębnym serwerze w postaci zaszyfrowanych plików. Dostęp do serwerów z poufną informacją mają wyłącznie upoważnieni pracownicy firmy NSGroup.
  5. Poufne dane klientów przechowywane są w chronionej bazie danych firmy, objętej ciągłym monitoringiem, z ograniczonym prawem dostępu i wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy, odpowiadających za realizację usługi.
  6. Żądanie klienta, dotyczące usunięcia go z bazy danych, jest natychmiast realizowane przez pracowników firmy NSGroup.
  7. W przypadku pozyskania od osób trzecich informacji o poufnym charakterze, firma NSGroup zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby ją usunąć i zapobiec przekazaniu jej osobom trzecim.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+