+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumacz przysięgły języka białoruskiego

tłumacz przysięgły białoruskiego języka

Wraz z rozwojem współpracy z zagranicznymi partnerami cały czas istnieje konieczność tłumaczenia dokumentacji dla różnorodnych urzędów, firm i osób prywatnych. Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszy się język białoruski, a jednym z najczęściej poszukiwanych specjalistów jest tłumacz przysięgły białoruskiego. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego na język białoruski i z języka białoruskiego na język polski.

Językiem białoruskim, który należy do grupy języków wschodniosłowiańskich, posługuje się obecnie około 10 milionów ludzi, głównie mieszkańców Białorusi, a także Litwy, Ukrainy i Polski. Mimo tak dużej ilości osób władających tym językiem, w dalszym ciągu jest on uważany za język niecodzienny i mało znany. Wiąże się to z koniecznością korzystania z usług specjalistów takich jak tłumacz przysięgły białoruskiego.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z języka białoruskiego na polski

  Cena NETTO
Świadectwo urodzenia 70
Świadectwo ślubu 70
Prawo jazdy 60
Żaświadczenie z USC 60
Inne dokumenty od 45

 

tłumacz przysięgły białoruskiego języka

Firma NSGroup, zrzeszając ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń przysięgłych, rozszerzyła swoją ofertę w sposób, który umożliwia wykonywanie translacji w nawet tak specyficznych językach.

Każdy tłumacz przysięgły języka białoruskiego, pracujący w naszej firmie, pochodzi z państwa, w którym ludność posługuje się tym językiem na co dzień. Dzięki temu umiejętności językowe naszych tłumaczy są na najwyższym poziomie i pozwalają na swobodną pracę nad dokumentacją w języku białoruskim.

Oprócz doskonałej znajomości języka białoruskiego oraz polskiego, nasi tłumacze zdobywali wykształcenie na najlepszych uczelniach i cały czas poszerzają swoje kompetencje w zakresie tłumaczeń, aby mogły być tworzone w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Praca nad tłumaczeniami przysięgłymi jest wyjątkowo wymagająca, z tego też powodu wykonywana jest wyłącznie przez osoby, których wiedza i uprawnienia pozwalają na prawidłowy jej przebieg. Wymogi formalne, które powinny spełniać tłumaczenia przysięgłe, muszą być ściśle przestrzegane. W związku z tym każdy tłumacz przysięgły białoruskiego z firmy NSGroup w sposób dokładny i szczegółowy dokonuje translacji, która dotyczy nie tylko treści samego dokumentu, ale także wszystkich pieczęci, które się w nim znajdują.

tłumacz przysięgły białoruskiego

Dokonując tłumaczeń przysięgłych z języka polskiego na język białoruski i z języka białoruskiego na język polski, bardzo ważna jest również znajomość systemów prawnych i ich przepisów. Dlatego też każdy tłumacz przysięgły białoruskiego dysponuje wiedzą i znajomością terminologii prawniczej. Pozwala to na uniknięcie błędów rzeczowych, które uniemożliwiłyby prawidłowy przekład. Profesjonalne tłumaczenie przysięgłe w języku białoruskim musi być zatwierdzone pieczęcią, która daje gwarancję, że tekst został przełożony przez osobę do tych czynności uprawnioną z zachowaniem wszystkich międzynarodowych standardów w zakresie tłumaczeń.

tłumacz przysięgły język białoruski

Każdy tłumacz przysięgły języka białoruskiego, pracujący w firmie NSGroup, zdobył doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować metody umożliwiające wykonywanie tłumaczeń w sposób szybki i profesjonalny. Kluczem do najwyższej jakości przekładów jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca nad dokumentem może być przeprowadzana w sposób bardzo skrupulatny, a przez to profesjonalny. Ponadto każde tłumaczenie, które wykonuje tłumacz przysięgły białoruskiego jest sprawdzane i w razie konieczności dokonywane są ewentualne poprawki.

Wiedząc, jak ważna jest w dzisiejszych czasach ochrona danych, zadbaliśmy o to, aby wszystkie dokumenty podlegające tłumaczeniu były poufne. Tajemnica zawodowa, którą zobowiązany jest tłumacz przysięgły języka białoruskiego, a także nowoczesne systemy ochrony danych, dają gwarancję bezpieczeństwa wszystkich informacji.

Tłumaczenia przysięgłe mogą dotyczyć dokumentacji praktycznie z każdej dziedziny. Aby translacja była wykonana w prawidłowy sposób konieczne jest, aby tłumacz przysięgły języka białoruskiego, niemieckiego czy angielskiego posiadał specjalistyczną wiedzę. Dlatego też nasi pracownicy ukończyli studia, które dały im kompetencje do tłumaczeń w określonych specjalizacjach.

Oprócz wysokiej jakości tłumaczeń dbamy także o to, aby każdy dokument był atrakcyjny wizualnie, tzn. formatowanie i obróbka graficzna tekstu jest wykonana w sposób, który znacznie ułatwia jego odbiór. Jest to możliwe głównie dzięki nowoczesnym programom, z jakich korzystamy podczas tworzenia tekstów, jak i dużemu zaangażowaniu naszych pracowników.

NSGroup wyróżnia się, spośród innych firm na rynku usług językowych, przede wszystkim jakością tłumaczeń. Dzięki temu, że są one wykonywane przez native speaker'ów, spełniają wszystkie standardy językowe i formalne. Dokładność i profesjonalizm pozwalają nam sprostać wymaganiom każdego naszego klienta.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+