+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

tłumacz przysięgły rosyjskiego języka

Native Speakers Group (NSGroup) to firma, która specjalizuje się w dziedzinie tłumaczeń przysięgłych. Pracujący u nas tłumacze to najlepszej klasy fachowcy dbający o to, by jakość translacji była na najwyższym poziomie i spełniała wszystkie Państwa oczekiwania. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia dokumentacji w wielu językach, zarówno tych popularnych na polskim rynku usług tłumaczeniowych, jak i bardziej egzotycznych. Obecnie, jednym z najczęściej nam zlecanych, są tłumaczenia w języku rosyjskim.

Z racji tego, że język rosyjski jest językiem ojczystym dla wielu milionów ludzi oraz uznawanym za urzędowy w kilku państwach, coraz częściej istnieje potrzeba jego tłumaczenia. Dokumenty, mające podlegać translacji, mogą dotyczyć rozmaitych dziedzin, dlatego też tak istotne jest, aby osoby wykonujące tłumaczenia, dysponowały odpowiednią wiedzą.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego na polski (NETTO)

  Cena
Świadectwo urodzenia 55
Świadectwo ślubu 55
Prawo jazdy 55
Zaświadczenie z USC 45
Inne dokumenty od 35

 

Sprawdź cennik tłumaczeń pisemnych języka rosyjskiego

 

tłumacz przysięgły rosyjskiego

Każdy tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, białoruskiego, niemieckiego itd., pracujący w firmie NSGroup, posiada wykształcenie, które pozwala mu w sposób fachowy dokonywać tłumaczeń w zakresie nawet najbardziej specyficznych dyscyplin. Dodatkowym atutem, zapewniającym profesjonalizm, jest pochodzenie naszych pracowników. Prawie każdy tłumacz przysięgły rosyjskiego pochodzi z państwa, w którym język rosyjski jest językiem obowiązującym. Oprócz tego każdy nasz tłumacz przysięgły rosyjskiego języka zna język polski w stopniu, który umożliwia profesjonalny przekład i swobodną komunikację. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dokonując tłumaczenia z polskiego na rosyjski lub z rosyjskiego na polski, tłumacz przysięgły języka rosyjskiego nie popełni żadnych błędów.

Tłumaczenia przysięgłe są specyficznym rodzajem tłumaczeń, których mogą podejmować się jedynie osoby odpowiednio wykwalifikowane i posiadające uprawnienia. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, poprzez ukończenie właściwych studiów i zdanie wymaganych egzaminów, ma wszelkie upoważnienia do wykonywania tego zawodu.

tłumacz przysięgły rosyjski

Najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń gwarantuje również wiedza, jaką posiada tłumacz przysięgły rosyjskiego w zakresie wszystkich wymogów prawnych i formalnych, jakie muszą spełniać tłumaczenia przysięgłe w języku rosyjskim. Ważne jest zarówno dokładne przetłumaczenie oryginalnego tekstu dokumentu, jak i wszystkich adnotacji, pieczęci itp. znajdującym się w jego treści.

Każde tłumaczenie przysięgłe musi być opatrzone pieczęcią, która jest zamawiana przez Ministra Sprawiedliwości na wniosek tłumacza. Zawiera ona wszystkie jego dane, informację o pozycji na liście tłumaczy przysięgłych oraz nazwę języka, do którego przekładów zdobył uprawnienia.

Dbając o wysoką jakość zlecanych nam tłumaczeń, każdy dokument podlegający translacji posiada określoną procedurę tworzenia. Po przekładzie tekstu, którego tłumacz przysięgły języka rosyjskiego dokonuje według ustalonych wymagań formalnych, tłumaczenie jest sprawdzane i, jeżeli występują jakieś błędy, natychmiast jest korygowane co sprawia, że gotowy dokument jest jak najbardziej poprawny.

Tłumaczenia przysięgłe dotyczą często bardzo ważnych dokumentów, dlatego też bardzo istotna jest poufność informacji, które zawierają teksty. Tłumacze pracujący w NSGroup gwarantują, pod odpowiedzialnością prawną, zachowanie tajemnicy zawodowej i ochrony wszystkich danych.

Ze względu na to, że każde tłumaczenie jest inne i wymaga różnych zasobów wiedzy nasi tłumacze podchodzą do każdego z nich w sposób bardzo indywidualny, co pozwala na dokładną i szczegółową pracę nad dokumentem.

tłumacz przysięgły język rosyjski

Zawód tłumacza przysięgłego należy do bardzo odpowiedzialnych i wymagających. Aby uzyskać tytuł zawodowy, trzeba poświęcić wiele lat na naukę i zdobycie wszelkich uprawnień, co powoduje, że tylko najlepsi mogą wykonywać ten zawód w sposób profesjonalny. Wiedząc, jak ważny jest wybór odpowiednich specjalistów, zgromadziliśmy najlepszych tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego.

Zapotrzebowanie na tłumaczenie języka rosyjskiego stale rośnie. Coraz częściej podejmowana jest współpraca z zagranicznymi kontrahentami, co wiąże się z koniecznością tłumaczeń i korzystaniem z usług specjalistów takich jak tłumacz przysięgły. Rosyjski język, będąc językiem skomplikowanym, wymaga szczególnej uwagi przy wyborze tłumaczy, gdyż jest to kluczowe dla wykonania profesjonalnych translacji. Nasi tłumacze przysięgli języka rosyjskiego dają Państwu gwarancję najwyższej jakości tłumaczeń z praktycznie wszystkich dziedzin życia.

Odrobina humoru na temat języka rosyjskiego: 

 

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+