+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Tłumaczenie niemieckiego

Tłumacz przysięgły niemieckiego 

Firma NSGroup, działając na rynku od wielu lat, pozyskała najlepszej klasy specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy tłumaczenia w rozmaitych językach, z czego jednym z najczęściej nam zlecanych jest tłumaczenie przysięgłe. Niemiecki to język, w zakresie którego dokonujemy coraz więcej przekładów.

Bazując na długoletnim doświadczeniu, które posiada każdy nasz tłumacz przysięgły niemieckiego, wypracowaliśmy metody, które w sposób szybki, a zarazem profesjonalny, umożliwiają dokonywanie tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na język niemiecki.

Tłumaczenia przysięgłe, ze względu na swoją specyfikę, muszą być przygotowywane w określony sposób i przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. Każdy tłumacz przysięgły niemieckiego zdobył odpowiednie wykształcenie i upoważnienia niezbędne do wykonywania rzetelnych i fachowych tłumaczeń tego rodzaju.

Przekłady tworzone w języku niemieckim, jak wszystkie inne tłumaczenia przysięgłe, muszą mieć odpowiednią formę. Dotyczy to zarówno uwzględnienia wymogów określonego systemu prawnego, jak i obowiązku tłumaczenia wszelkich pieczęci, adnotacji itp., które znajdują się w oryginalnym dokumencie.

Istotne jest także, aby dokument poświadczony był pieczęcią, zawierającą w otoku imię i nazwisko tłumacza przysięgłego, a w środku jego pozycję na liście tłumaczy przysięgłych oraz język, w zakresie którego tłumacz uzyskał uprawnienia - czyli w tym wypadku języka niemieckiego.

Pragnąc zapewnić jak najwyższą jakość tłumaczeń, każdy tłumacz przysięgły niemieckiego, pracujący w firmie NSGroup, odbył staże lub pracuje zawodowo w Niemczech, co daje stałą styczność z językiem niemieckim. Również, biorąc pod uwagę fakt, że przekłady dotyczą różnych dziedzin wiedzy, nasi tłumacze posiadają wykształcenie zgodne z przedmiotem tłumaczenia. Jest to szczególnie istotne ze względu na terminologię, odmienną dla każdej dziedziny, której dotyczą tłumaczenia przysięgłe. Niemiecki język, będąc przedmiotem tłumaczenia, także posiada specyficzne określenia, zasady gramatyczne itd., o których tłumacz przysięgły niemieckiego musi pamiętać.

Tłumaczenia przysięgłe należą do szczególnie wymagających przekładów. Oprócz doskonałej znajomości języka, ważna jest także wiedza z zakresu prawa, którą musi posiadać tłumacz przysięgły. Niemiecki język charakteryzuje się specyficzną terminologią prawniczą, związaną z systemem prawnym obowiązującym w danym państwie. Zachowanie przez tłumacza wszystkich wymogów z tym związanych, jest kluczowym dla wykonania prawidłowego przekładu.

Firma NSGroup, dokonując tłumaczeń przysięgłych od wielu lat, doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest poufność informacji. Tłumacz przysięgły niemieckiego jest osobą zaufania publicznego, w związku z czym obowiązuje go tajemnica zawodowa. Dzięki temu możemy być pewni, że tekst tłumaczenia i zawarte w nim informacje, będą podlegać ochronie.

Niezależnie od dziedziny, której dotyczą teksty mające podlegać tłumaczeniu z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, translacje które tworzy tłumacz przysięgły niemieckiego, są bardzo dokładne i wykonywane według oficjalnie ustalonych wymogów. Następnie poddawane są sprawdzeniu i ewentualnej korekcie, aby nie wystąpiły w nich nawet najmniejsze błędy.

To, co zapewnia naszej firmie pozycję lidera na rynku komunikacji językowej, to przede wszystkim doświadczenie, dokładność, rzetelność i wiedza, którą posiada każdy pracujący u nas tłumacz przysięgły. Niemiecki jest coraz częściej przedmiotem tłumaczeń i tak, jak w przypadku innych języków, jego przekład wykonywany jest w jak najbardziej profesjonalny sposób. Każdy, tworzący zespół NSGroup tłumacz przysięgły niemieckiego, białoruskiego itd. to najlepszy w swej dziedzinie fachowiec, dla którego tłumaczenia to nie tylko praca, ale także pasja.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+