+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie

Kariera

Naszym największym potencjałem, atutem są tłumacze. Jesteś na naszej stronie i to jest pierwszy krok, aby dołączyć do naszego zgranego zespołu. Razem zawsze potrafimy więcej.

kariera

Jesteś doświadczonym tłumaczem z wyższym wykształceniem i szerokim zakresem wiedzy w którymś z obszarów techniki lub nauk humanistycznych, jesteś redaktorem lub korektorem, profesjonalnie zajmujesz się składem drukarskim i chciałbyś współpracować z naszą firmą? To właśnie na Ciebie czekaliśmy!

Proponujemy wypełnić naszą krótką ankietę:

AKTUALNE OFERTY:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

SZCZECIN, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Idealny kandydat/kandydatka posiada umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami naraz oraz charakteryzuje się dokładnością i uporządkowaniem przy wykonywaniu swoich obowiązków. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami - w tym również zagranicznymi (j. angielski lub niemiecki).

Zakres obowiązków:
• obsługa klientów;
• tworzenie ofert handlowych;
• wycena zleceń i realizacja zamówień.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego;
• możliwość wykorzystywania języka obcego w codziennej pracy;
• pracę w kameralnym, bardzo zgranym zespole.

Wymagania

• uporządkowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków

• umiejętność pracy pod presją czasu

• bardzo dobra organizacja pracy

• dobra znajomość pakietu MS Office,

• dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

• wysoka kultura osobista

• wykształcenie min. średnie

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych

Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+