+48 505 620 750
+48 887 778 687

adress

opinie     

Firma NSGroup

NSGroup (Native Speakers Group) to firma działająca od wielu lat na rynku komunikacji językowej, specjalizująca się w dziedzinie tłumaczeń. Nasi tłumacze to native speakerzy, co oznacza, że pochodzą z państw, których język reprezentują. Oprócz tego każdy z tłumaczy posiada wymagane wykształcenie przedmiotowe i specjalizuje się w jednej wybranej dziedzinie. Na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, że jest to jedyna droga do wykonywania szybkich i profesjonalnych przekładów, będących pewnym źródłem informacji.

Działając od prawie dwudziestu lat zdobyliśmy dzisiejszą pozycję na rynku tłumaczeniowym, co jest naszym powodem do dumy. Tak dobre wyniki nie byłyby jednak możliwe, bez wyjątkowego zaangażowania każdego z członków NSGroup i świadomości, że najważniejsza jest satysfakcja każdego naszego klienta. Od początku istnienia firmy, staraliśmy się aby nasze usługi były najwyższej jakości, a ceny konkurencyjne. Taki cel przyświeca nam także dziś. Firma NSGroup to przede wszystkim:

  • Najwyższa jakość świadczonych usług;
  • Nieprzerwana działalność od 1992 roku;
  • Stały wzrost liczby Klientów;
  • Zespół doskonale przygotowanych fachowców;
  • Wyznaczony standard obsługi cieszący się uznaniem Klientów;
  • Wyjątkowe na rynku połączenie jakości tłumaczeń i cen.

Współpracuje z nami ponad kilkuset native speakerów, redaktorów, korektorów i programistów, co pozwala objąć cały cykl: od tłumaczenia do opublikowania materiałów lub umieszczenia i pozycjonowania strony www na odpowiednim hostingu.

NSGroup cały czas rozwija się, poszerza zakres usług i powiększa swój zespół. Zjednoczyliśmy specjalistów ze wszystkich podstawowych obszarów nauki i techniki oraz lingwistyki stosowanej, co gwarantuje tłumaczenie tekstów z każdej tematyki, według najwyższych standardów jakości.

Świadczymy pełen zakres usług tłumaczeniowych w całej Polsce: Białystok, Bytom, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Koszalin, Kielce, Kalisz, Katowice, Lublin, Legnica, Łódź, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Rybnik, Ruda Śląska, Radom, Szczecin, Sosnowiec, Tychy, Toruń, Tarnów, Wrocław, Włocławek, Wałbrzych, Warszawa, Zielona Góra, Zabrze

Ceny na stronach firmy NSGroup mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC. innych przepisów prawnych


Native Speakers Group - .:NSGroup:.on Google+